Design kovového plotu KP 82 je jeden z nejoblíbenějších.

Jeho atraktivitu ovlivňuje jednoduchý design s případnými bavenými dekorativními prvky. Ekonomické provedení umožňuje sladit plot s jakoukoli budovou. Výhodou moderních kovových plotů je rozmanitost modelů, forem, dekorací a stylů založených na konstrukci KP 82.

Přednosti samonosných bran PLOTYMAX.CZ a jejich komponenty

KOVOVÝ PLOT KP 82 WOOD

Příznivce barvy dřeva mohou zaujmout modely Imitace dřeva. Jde o stejnou konstrukci jako u modelu P82. Ozdobná výplň je odlišuje od originálu. U modelů v imitaci dřeva je použito 5 nebo 8 laminovaných profilů připomínajících ořechové nebo borovicové dřevo. Díky pokročilému procesu nanášení dezénu dřeva působí velmi realisticky.

Imitace dřeva borovice

Imitace dřeva ořech

KOVOVÝ PLOT KP 82 COLOR

Milovníky nepřehnaného zvýraznění mohou zaujmout modely COLOR. Jde o stejnou konstrukci jako u modelu P82. Ozdobná výplň je odlišuje od originálu. Model COLOR umožňuje použít 2 zcela odlišné barvy v rámci jedné plotové linie. Ve variantě COLOR I může mít 5 výplňových profilů zcela jinou barvu než zbytek konstrukce. Varianta COLOR II umožňuje použít až 8 profilů v jiné barvě.

SKLADBA VÝPLNĚ KP 82, KP 82 WOOD, KP 82 COLOR

Profil: 80/20 mm - počet kusů v závislosti od výšky

Mezery - 15 mm u standardních výšek

KOVOVÝ PLOT KP 82 ZERO a KP 100 ZERO

U provedení KP 82 je možnost profily naskládat na sebe bez mezer a jedná se o provedení KP 82 ZERO, které zaručuje částečnou ochranu vůči povětrnostním podmínkám a hluku. Tento efekt lze ještě umocnit volbou modelu KP 100 ZERO.

SKLADBA VÝPLNĚ KP 82 / KP 100 ZERO

Profil: 80/20 mm nebo 100/20 mm - počet kusů v závislosti od výšky

Bez mezer

KOVOVÝ PLOT KP 100

U varianty KP 100 jsou výplňové profily širší než u klasické KP 82. Zde byl místo profilu 80 X 20 mm použit kovový profil o rozměru 100 X 20 mm. Tento rozměrový rozdíl učinil provedení KP 100 masivnějším a těžším ve vnímání.

SKLADBA VÝPLNĚ KP 100

Profil: 100/20 mm - počet kusů v závislosti od výšky

Mezery - 15 mm u standardních výšek

KOVOVÝ PLOT KP 100 ZERO

Tento efekt lze ještě umocnit volbou modelu KP 102 ZERO bez mezer. Tato možnost snižuje prostor mezi výplňovými profily na nulu, čímž se tento model stává plnou, monolitickou kovovou plotovou stěnou.

SKLADBA VÝPLNĚ KP 100 ZERO

Profil: 100/20 mm - počet kusů v závislosti od výšky

Bez mezer.

BAREVNÉ PROVEDENÍ

Barevné provedení je možné volit ze standardních odstínu dle vzorníku RAL , včetně drobných struktur a metalických barev.

Pokud Vám základní vzorník barev samonosných bran nevyhovuje, můžete vybírat z jakékoliv barvy dle vzorníku RAL.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA = BEZÚDRŽBOVÉ PLOTY

Největší předností PLOTYMAX.CZ je dokonalá povrchová úprava bez nároku na údržbu. Veškeré systémové prvky jsou 100 % antikorozně zabezpečeny dvěma vysoce kvalitními způsoby ochrany oceli.
Žárové zinkování a kvalitní práškové barvy (komaxit), jsou garancí dlouhé životnosti oplocení, bez nároků na další údržbu.

Žárové zinkování zaručuje dlouhou životnost, vytvoření rovnoměrného a kvalitního povlaku ocelových konstrukcí. Práškové lakování velmi efektivně vytlačuje "mokré barvy" všude tam, kde je důležitá kvalita, trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

VÝROBA A POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Plotymax procházejí řadou testů. Výrobní proces kovových plotů je potvrzen nezávislými auditory ISO 9001 a ISO 12944 potvrzující dlouhodobou odolnost proti korozi. Svařovací normy charakterizující výrobky tohoto typu zaručují dlouhodobou životnost kovových spojů a svarů. Životnost plotů a odolnost vůči povětrnostním vlivům je zaručena po mnoho let díky zinkování. Proces svařování a odolnosti kovových dílů proti korozi je neustále spojen s procesem lakování. Při finální povrchové úpravě je použita technoogie nanášení práškové barvy, která je v peci vypalová. Je dodržena tloušťka barvy a základní nátěry používané k ochraně kritických konstrukčních prvků. Cyklické zkoušky vybraných vzorků výrobků a kovových detailů jsou také prováděny ve speciálních solných komorách. Tyto testy potvrzují odolnost nátěrů vůči škodlivým povětrnostním podmínkám.

info

Poptávkový formulář V našem formuláři vyplňte požadované údaje a my vám bezplatně zpracujeme cenovou nabídku. V případě, že máte vypracován již projekt případně nákres oplocení, tak zašlete jako přílohu.

Katalogy ke stažení Stáhněte si některý z našich katalogů ve formátu PDF.