Novodobá linie a moderní styl

Novodobá linie a moderní styl plotů DELUXE dává jasný výraz každé realizaci a zdůrazňuje svůj jedinečný charakter. Lehké tvary a široká škála barev dovoluje přizpůsobit se k jakémukoliv typu domu. Do kategorie plotů DELUXE jsou zařazeny i ploty z tahokovu, které získávají na popularitě svým velkoplošný designem.

Design plotu DELUXE je jeden z nejoblíbenějších. Jeho atraktivitu ovlivňuje jednoduchý design. Ekonomické provedení umožňuje sladit plot s jakoukoli budovou.

Skladba výplně DELUXE

Profil: 80 x 20 mm - počet kusů v závislosti od výšky
Mezery - od 15 mm podle výšky

Přednosti samonosných bran PLOTYMAX.CZ a jejich komponenty:

BAREVNÉ PROVEDENÍ

Barevné provedení je možné volit ze standardních odstínu dle vzorníku RAL , včetně drobných struktur a metalických barev.

Pokud Vám základní vzorník barev samonosných bran nevyhovuje, můžete vybírat z jakékoliv barvy dle vzorníku RAL.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA = BEZÚDRŽBOVÉ PLOTY

Největší předností PLOTYMAX.CZ je dokonalá povrchová úprava bez nároku na údržbu. Veškeré systémové prvky jsou 100 % antikorozně zabezpečeny dvěma vysoce kvalitními způsoby ochrany oceli.
Žárové zinkování a kvalitní práškové barvy (komaxit), jsou garancí dlouhé životnosti oplocení, bez nároků na další údržbu.

Žárové zinkování zaručuje dlouhou životnost, vytvoření rovnoměrného a kvalitního povlaku ocelových konstrukcí. Práškové lakování velmi efektivně vytlačuje "mokré barvy" všude tam, kde je důležitá kvalita, trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

VÝROBA A POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Plotymax procházejí řadou testů. Výrobní proces kovových plotů je potvrzen nezávislými auditory ISO 9001 a ISO 12944 potvrzující dlouhodobou odolnost proti korozi. Svařovací normy charakterizující výrobky tohoto typu zaručují dlouhodobou životnost kovových spojů a svarů. Životnost plotů a odolnost vůči povětrnostním vlivům je zaručena po mnoho let díky zinkování. Proces svařování a odolnosti kovových dílů proti korozi je neustále spojen s procesem lakování. Při finální povrchové úpravě je použita technoogie nanášení práškové barvy, která je v peci vypalová. Je dodržena tloušťka barvy a základní nátěry používané k ochraně kritických konstrukčních prvků. Cyklické zkoušky vybraných vzorků výrobků a kovových detailů jsou také prováděny ve speciálních solných komorách. Tyto testy potvrzují odolnost nátěrů vůči škodlivým povětrnostním podmínkám.

Výběr realizací

Ploty DELUXE

Mnichovo hradiště

Ploty DELUXE

Havlíčkův Brod

Ploty DELUXE

Havlíčkův Brod

Ploty DELUXE

Hájov

Ploty DELUXE

Loděnice

Ploty DELUXE

Praha Modřany

Ploty DELUXE

Kladno

Ploty DELUXE

Šestajovice

Ploty DELUXE

Hranice na Moravě

Ploty DELUXE

Povážská Bystrica

Ploty DELUXE

Šestajovice

Ploty DELUXE

Ostrava

Ploty DELUXE

Lipno nad Vltavou

Ploty DELUXE

Šestajovice

Ploty DELUXE

Ostatní realizace

info

Poptávkový formulář V našem formuláři vyplňte požadované údaje a my vám bezplatně zpracujeme cenovou nabídku. V případě, že máte vypracován již projekt případně nákres oplocení, tak zašlete jako přílohu.

Katalogy ke stažení Stáhněte si některý z našich katalogů ve formátu PDF.