Moderní vzhled a nízké pořizovací náklady

Originální plotový systém MAX je navržen v designu nejnovějších trendů, které kladou velký důraz na eleganci a jsou zárukou moderního vzhledu a kvality za bezkonkurenční nízké pořizovací náklady v porovnání s jinými bezúdržbovými systémy. Systém využívá špičkovou technologii v oblasti spojování oceli tvarováním za studena a tím zabraňuje vytvoření potenciálních míst koroze.

Záruka kvality

Plotový systém MAX využívá špičkový technologický postup v oblasti spojování oceli tvarováním za studena, při kterém nedochází k oslabení termických parametrů oceli, a tím zabraňuje vytvoření potencionálních míst koroze.Veškeré systémové prvky jsou 100 % antikorozně zabezpečeny dvěma vysoce kvalitními způsoby ochrany oceli. Žárové zinkování a kvalitní práškové barvy ( komaxit ), jsou garancí dlouhé životnosti oplocení, bez nároků na další údržbu.

Plotový systém MAX jsou zárukou kvality a atraktivního vzhledu vašeho oplocení, které nyní můžete získat za bezkonkurenčně nízké pořizovací náklady oproti jiným plotovým systémům.

Technické možnosti vám pomohou vyřešit vaše nové projekty nebo zrekonstruovat stávající oplocení.

Plotový systém MAX lze realizovat dle vašeho konkrétního požadavku v provedení rovném nebo do oblouku s možností volby provedení s hroty nebo bez hrotů. Nově jsme rozšířili nabídku o moderní provedení hladké ( bez hrotů ) rovné nebo do mírného oblouku.

Plotový systém MAX byly již prezentovány jako novinka na výstavách v České republice a vzbudily velký ohlas ze strany projektantů, kteří ocenili jejich design, pevnost a povrchovou úpravu. Díky originálnímu provedení, je tento nový systém oplocení velice žádaný.

BAREVNÉ PROVEDENÍ

Barevné provedení je možné volit ze standardních odstínu dle vzorníku RAL , včetně drobných struktur a metalických barev.

Pokud Vám základní vzorník barev samonosných bran nevyhovuje, můžete vybírat z jakékoliv barvy dle vzorníku RAL.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA = BEZÚDRŽBOVÉ PLOTY

Největší předností PLOTYMAX.CZ je dokonalá povrchová úprava bez nároku na údržbu. Veškeré systémové prvky jsou 100 % antikorozně zabezpečeny dvěma vysoce kvalitními způsoby ochrany oceli.
Žárové zinkování a kvalitní práškové barvy (komaxit), jsou garancí dlouhé životnosti oplocení, bez nároků na další údržbu.

Žárové zinkování zaručuje dlouhou životnost, vytvoření rovnoměrného a kvalitního povlaku ocelových konstrukcí. Práškové lakování velmi efektivně vytlačuje "mokré barvy" všude tam, kde je důležitá kvalita, trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

VÝROBA A POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Plotymax procházejí řadou testů. Výrobní proces kovových plotů je potvrzen nezávislými auditory ISO 9001 a ISO 12944 potvrzující dlouhodobou odolnost proti korozi. Svařovací normy charakterizující výrobky tohoto typu zaručují dlouhodobou životnost kovových spojů a svarů. Životnost plotů a odolnost vůči povětrnostním vlivům je zaručena po mnoho let díky zinkování. Proces svařování a odolnosti kovových dílů proti korozi je neustále spojen s procesem lakování. Při finální povrchové úpravě je použita technoogie nanášení práškové barvy, která je v peci vypalová. Je dodržena tloušťka barvy a základní nátěry používané k ochraně kritických konstrukčních prvků. Cyklické zkoušky vybraných vzorků výrobků a kovových detailů jsou také prováděny ve speciálních solných komorách. Tyto testy potvrzují odolnost nátěrů vůči škodlivým povětrnostním podmínkám.

info

Poptávkový formulář V našem formuláři vyplňte požadované údaje a my vám bezplatně zpracujeme cenovou nabídku. V případě, že máte vypracován již projekt případně nákres oplocení, tak zašlete jako přílohu.

Katalogy ke stažení Stáhněte si některý z našich katalogů ve formátu PDF.